fbpx

Gdy praca jest pasją

rodzi się niezwykłe...

Doświadczenie

BEDEXPERT to firma zajmująca się produkcją łóżek sypialnianych, łóżek hotelowych, loży i mebli tapicerowanych na wymiar dla klientów indywidualnych i firm. BEDEXPERT wyróżnia także kontynuacja i podtrzymywanie tradycji rodzinnej firmy w realizacji usług tapicerskich z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy nowe meble, wezgłowia, zabudowy czy panele tapicerowane wg projektu klienta, ponadto wykonujemy renowacje tapicerki starych, unikatowych mebli i antyków, którym przywracamy dawny blask. Meble poddane renowacji zachowują swój styl i charakter.

Jakość

Naszą firmę charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, gdyż każda realizacja jest zarazem naszą wizytówką. Cechuje nas nie tylko solidna praca, ale i wielka pasja. Przywiązujemy dużą wagę do estetyki i staranności wykonania zleceń na najwyższym poziomie. Nasza firma urzeczywistnia wizje inwestorów w tapicerstwie samochodowym, jak również indywidualne projekty paneli, materacy tapicerowanych do jachtów, przyczep turystycznych i aut kempingowych. Jesteśmy zdania, że nasza praca to tworzenie swego rodzaju sztuki, dlatego wymaga od nas poczucia estetyki.

Staranność

Zmieniasz wystrój swojego wnętrza? Zastanawiasz się nad nietypowym, wytrzymałym i oryginalnym rozwiązaniem? To wyzwanie dla nas! Przyjmujemy zlecenia indywidualne oraz wykonujemy meble do restauracji, sklepów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, kawiarni, przychodni, gabinetów spa, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Każde zamówienie traktujemy z wyjątkową powagą, realizując prośby i sugestie klienta. Dla nas najcenniejszy jest klient i jego zadowolenie z usługi. Dlatego też służymy profesjonalnym doradztwem i wsparciem począwszy od ustalenia rodzaju i wymiarów mebli, poprzez wybór materiału obiciowego, po wycenę końcową. Oferujemy ponad tysiąc sprawdzonych próbek materiałów obiciowych, które odpowiadają do różnorodnych wystrojów i stylów pomieszczeń. Wierzymy, że współpraca oparta na zaufaniu i poszanowaniu potrzeb klienta sprawi, że wspólnie stworzymy udany projekt.

Satysfakcja

Wykonane przez nas zlecenia dostosowujemy do oczekiwań klienta i gwarantujemy, że posiadają wysoką jakość wykonania, trwałość, a także gustowną stylistykę. Realizacje BEDEXPERT są solidne, praktyczne, wygodne i funkcjonalne, czego odzwierciedleniem jest liczne grono zadowolonych klientów. Usatysfakcjonowany klient to nasza najlepsza rekomendacja i gwarancja produktu najwyższej klasy. Naszym zleceniodawcom zapewniamy pomiar, wycenę, odbiór i transport.

Zapraszamy do współpracy prywatnych inwestorów, a także studia projektowe i biura architektoniczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Z pozdrowieniami        

Zespół BEDEXPERT

BEDEXPERT Jędrzej Duch
ul. Szymanowskiego 24
76-200 Słupsk
(+48) 535 535 097
(+48) 530 879 254

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Facebook